راهبرد مشارکت
30 شهریور 1400

En |

سند راهبرد مشارکت

 

هر سازمانی در راستای تحقق اهداف، اجرای ماموریت ها و ارائه خدمت به مردم، نیازمند توجه تمام مخاطبان خود می باشد. بدیهی است بدون توجه مردم و بدون دریافت بازخورد های حاصل تعاملات دو سویه، انتخاب راهبردهای ارائه خدمت، سخت و ناممکن می گردد. به بیان دیگر ارائه خدمت به نحو شایسته زمانی امکانپذیر است که مخاطب، میزان رضایتمندی خود را از دریافت خدمات اعلام، تعامل و مشارکت خود را کامل نماید.

سازمانی در ارائه خدمت موفق تر است که بتواند نظرات، پیشنهادات و انتقادات مخاطبین خود را دریافت و بر اساس آن راهبردهای مناسب جلب رضایت را در چهارچوب قانون اتخاذ نماید.

 در این راستا و به منظور جلب مشارکت های مردمی اداره کل راه و شهرسازی خراسان شمالی برخود لازم می داند نظرات، پیشنهادات و انتقادات آحاد مردم بویژه از سوی نخبگان، متخصصین، صاحب نظران، مدیران و کارشناسان دستگاه های اجرائی عمومی را گردآوری و راهبردهای منتج به افزایش کیفیت خدمات را تدوین نماید.  

 می توانید دیدگاه خود را بر روی برخی مطالب بیان کنید. کافی است در انتهای همان مطلب در بخش نظر شما، مطلب خود را بیان کنید.

 

راهبرد زیر شاخص مشارکت در کاربر پسند بودن تارنما

در رابطه با نماگر قابلیت شخصی سازی، جستجوی پیشرفته و اجرای در کلیه مرورگرها و اجرا بر روی دستگاه‏های قابل حمل در سایت اداره کل راه و شهرسازی خراسان شمالی رعایت شده است.

راهبرد مشارکت در زیر شاخص شفافیت تارنما

در رابطه با نماگر ارتباط مستقیم مدیران در وب سایت و تاریخ های بروز رسانی و انتشار شناسنامه خدمات در منوی خدمات الکترونیک سایت اداره کل راه و شهرسازی خراسان شمالی بطور کامل ارائه شده است.

راهبرد مشارکت کیفیت خدمات تارنما

 با توجه به اطلاع رسانی خدمات در منو‏های خدمات الکترونیک بطور کامل و مجزا ارائه شده و علاوه براین نمایش مهمترین اخبار در سایت نیز وجود دارد.

راهبرد مشارکت در دسترس پذیری تارنما

 در سایت اداره کل راه و شهرسازی خراسان شمالی امکان پشتیبانی از افراد کم توان وجود دارد و دستورالعمل بروز رسانی و استاندارد بودن نام دامنه و زمان بار گذاری رعایت گردیده است.

راهبرد مشارکت در دسترس پذیری اطلاعات

در تارنمای اداره کل راه و شهرسازی خراسان شمالی، سوالات متداول، میز خدمت، پیوندها و وجود کانال اطلاع رسانی و در نهایت اخبار و مزایده ها و اطلاعیه های مهم وجود دارد.

راهبرد مشارکت در دسترس پذیری اطلاعات

در این وب سایت بیانیه حریم خصوصی و سطح توافق خدمات در منوی معرفی اداره کل نیز وجود دارد.