چهارشنبه، 14 خرداد 1399

En |

دومین جلسه کارگروه امور زیربنایی و شهرسازی برگزارشد

دومین جلسه کارگروه امور زیربنایی و شهرسازی برگزارشد

تاریخ انتشار: 1398/02/23|   بازدید: 100 |  print

معاونت شهرسازی و معماری راه و شهرسازی خراسان شمالی از برگزاری دومین جلسه کارگروه امور زیربنایی و شهرسازی خبر داد.

 

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی خراسان شمالی ، مهندس روزبه دادجو گفت: دومین جلسه کارگروه امور زیربنایی و شهرسازی استان با موضوع درخواست های احداث بنا در خارج از محدوده شهرهای استان در دفتر معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری برگزار گردید.

وی عنوان کرد:  در این جلسه به موضوع اصلاحیه مصوبه کارگروه امور زیربنایی در خصوص تفویض اختیار کارگروه مربوط به احداث واحدهای پرورش دام و طیور پرداخته شد و مقرر گردید احداث واحدهای پرورش دام و طیور در حریم شهرها و مجاورت محورهای اصلی استان و محورهای گردشگری، با هر تعداد و ظرفیتی بایستی در کارگروه امور زیربنایی و شهرسازی مطرح گردد.

معاونت شهرسازی و معماری بیان کرد: در این جلسه با جانمایی کارخانه تولید پوشاک و کارخانه پنبه پاک کنی موافقت گردید. همچنین موضوع جابجایی منطقه عشایری هوشان گرماب شهرستان مانه و سملقان مطرح و موافقت گردید که با توجه به قرار گیری منطقه هوشان در مسیر سیلاب و تخریب کامل دامداری های منطقه در سیل اخیر، اداره کل امور عشایری با هماهنگی بنیاد مسکن نسبت به پیشنهاد جهت جابجایی اماکن عشایر این منطقه به نقطه امن اقدام نمایند.

مهندس دادجو در پایان افزود: موضوعات فوق الذکر جهت تصویب به شورای برنامه ریزی و توسعه استان ارجاع می گردد.

 

منبع:

اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی خراسان شمالی

  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد