| 18 مرداد 1399

En |

هشتمین جلسه کارگروه زیربنایی، توسعه روستایی،عشایری و شهری و آمایش سرزمین و محیط زیست استان خراسان شمالی برگزار شد

هشتمین جلسه کارگروه زیربنایی، توسعه روستایی،عشایری و شهری و آمایش سرزمین و محیط زیست استان خراسان شمالی برگزار شد

تاریخ انتشار: 1398/09/25|   بازدید: 88 |  print
معاون شهرسازی و معماری راه و شهرسازی خراسان شمالی از برگزاری هشتمین جلسه کارگروه زیربنایی، توسعه روستایی،عشایری و شهری و آمایش سرزمین و محیط زیست استان خبر داد.
 
به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی خراسان شمالی روزبه دادجو اظهار داشت :هشتمین جلسه کارگروه زیربنایی، توسعه روستایی،عشایری و شهری و آمایش سرزمین و محیط زیست استان در دفتر معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری تشکیل گردید.
وی افزود:در این جلسه به پایش مصوبات 3 ساله کارگروه پرداخته شد و مقرر گردید جهت آراء کارگروه مهلت اجرا تعیین و در صورت عدم اجرای فعالیت توسط متقاضی مجوز مربوطه ابطال گردد.
دادجو گفت: همچنین مقرر گردید دستگاههای عضو در پاسخگویی به استعلامات کلیه موارد فنی را بررسی و پاسخ شفاف به استعلامات ارائه شود.
وی عنوان کرد : ضمنا جانمایی ایستگاه میانی زباله بجنورد مورد بررسی و مشروط به رعایت الزامات زیست محیطی مورد موافقت قرار گرفت. همچنین شهرداری مکلف به پیش بینی تمهیدات لازم جهت جلوگیری از انتشار آلودگی و بو می باشد
معاون شهرسازی و معماری راه و شهرسازی خراسان شمالی در پایان اضافه کرد: موضوع بازنگری طرح هادی روستاهای باقرخان 3 و الله وردیخان بجنورد و الحاق محله گوهرشاد به طرح هادی روستای چلو شیروان مطرح و با انجام اصلاحاتی مورد موافقت قرار گرفت.
منبع:
اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی خراسان شمالی  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد
 

هیچ خبری یافت نشد.