15 فروردين 1399

En |

دیدار فرمانده نیروی انتظامی استان خراسان شمالی با مدیرکل راه و شهرسازی در خصوص موضوعات کاری فی مابین دو دستگاه

دیدار فرمانده نیروی انتظامی استان خراسان شمالی با مدیرکل راه و شهرسازی در خصوص موضوعات کاری فی مابین دو دستگاه

تاریخ انتشار: 1398/10/29|   بازدید: 40 |  print

دیدار فرمانده نیروی انتظای استان با مدیرکل راه و شهرسازی در خصوص موضوعات فی مابین دو دستگاه برگزار شد.

 

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی خراسان شمالی سردار علیرضا مظاهری ،فرمانده نیروی انتظامی استان با مهندس سید عبدالمجید نژاد صفوی ،مدیرکل راه و شهرسازی استان و معاونین هر دو دستگاه در اداره کل راه و شهرسازی استان دیدار و گفتگو داشتند.

مهندس نژاد صفوی از تعامل سازنده نیروی انتظامی استان با اداره کل راه وشهرسازی در زمینه حراست از اراضی ملی تشکر کرد و در ادامه گفت:از زمان تشکیل یگان حفاظت از اراضی اداره کل در سایه همکاری گسترده نیروی انتظامی خدمات در خور توجهی در این زمینه ارائه و این استان در زمینه حفاظت از اراضی ملی جز ادارات کل موفق بوده است.

سردار علیرضا مظاهری، فرمانده نیروی انتظامی استان نیز در این دیدار تصریح کرد: محور بجنورد به جنگل گلستان یکی از محورهای هیئتی استان است و می بایست تکلیف این محور هر چه زودتر مشخص شود تا زائرین بارگاه علی بن موسی الرضا(ع) از جاده استاندارد برخوردار شوند.

از جمله مهمترین موضوعاتی که در این جلسه مطرح شد شامل :کاهش تصادفات جاده ای ،پیگیری محور بجنورد به جنگل گلستان ، یگان حفاظت از اراضی در استان ،زمین جهت احداث کلانتری و راهور در شهرهای استان ،ایمن سازی محورهای مواصلاتی استان و بحث مسکن کارکنان نیروی انتظامی استان بود که در خصوص همه انها گفتگو شد و مقرر شد بررسیهای لازم صورت پذیرد.

 

منبع:

اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی خراسان شمالی

 

  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد